top of page

КРАЩІ - з УКРТЕЛЕКОМОМ!

10 особливий сезон 

До перемоги - з УКРТЕЛЕКОМОМ!

Завернутый во флаг

Про проєкт

За насичені чотири тижні навчання 44 студенти, які вийшли в фінал, пройшли складний та дуже цікавий шлях свого практичного розвитку у сфері телекомунікацій. Навіть періодична відсутність світла та інтернету не завадили студентам виконувати завдання

та успішно закінчити курс.

Основною концепцією навчання в цьому сезоні став розвиток молоді, яка здатна відбудувати нову, сучасну, незалежну Україну. Учасники проєкту мали змогу отримати знання від досвідчених бізнес-тренерів Компанії під час 7 майстер-класів. Навчання було побудоване так, щоб студенти розвивали себе у 4 сферах життя кожної особистості: діяльність, тіло, контакти та сенси.
 

 Усі фіналісти проєкту "Кращі - з Укртелекомом" були дуже активними під час навчання, виконували всі завдання та намагались заробити якомога більше балів. Їм це вдалося! За успішно виконані завдання вони заробили 5000 балів, які за рішенням Компанії були помножені на коефіцієнт 50 та конвертовані у 250 тис. грн. Зароблені учасниками проєкту гроші направлені на придбання комплектів термобілизни для наших мобілізованих працівників.

bottom of page